Czar Świątecznych spotkań w fotograficznej relacji z Centrum Polsko-Słowiańskiego

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Świąteczny czas sprzyja spotkaniom w gronie bliskich, znajomych i przyjaciół. Jak żaden inny okres w roku sprawia, że czujemy potrzebę dzielenia się nie tylko opłatkiem, ale też swoimi radościami i smutkami, a także życzeniami, gdyż to właśnie Boże Narodzenie wyzwala w nas to co dobre i szlachetne.

 

Niestety w tym roku w związku z pandemią w Centrum Polsko-Słowiańskim nie możemy zorganizować tak jak każdego roku wyjątkowego spotkania świątecznego dla naszych członków.

Aby przypomnieć sobie tą piękną atmosferę jaka panowała w gościnnych progach naszej organizacji przygotowaliśmy dla Państwa fotograficzną fotorelację zawierającą zdjęcia z organizowanych w Centrum Polsko-Słowiańskim spotkań świątecznych, na których gościli liderzy polonijni oraz lokalni politycy, wszyscy dzielili się opłatkiem oraz śpiewali kolędy.

Nam nie pozostało nic innego jak życzyć Państwu i sobie, aby rok 2021 był dużo lepszy niż ten, który mija i abyśmy wszyscy byli zdrowi i mogli wrócić do codzienności sprzed pandemii.

Zdjęcia: Agnieszka Granatowskaa