Pomoc dla ukraińskich dzieci

Children’s Smile Foundation z niepokojem obserwuje sytuację na Ukrainie. Wojna dotyka wszystkich, ale najbardziej podczas niej cierpią ci, którzy są bezbronni i zupełnie niewinni – dzieci.

AddThis Sharing Buttons
Share to Facebook
Share to DrukujShare to DiggShare to Google BookmarkShare to Więcej

Ma to związek nie tylko z ogólnym zagrożeniem i strachem dotyczącym codziennego życia, ale również z faktem, że ich rodzice, a zwłaszcza ojcowie, zaangażowani są w obronę kraju, przez co zmuszeni są do opuszczenia rodzinnego domu, a niejednokrotnie nawet tracą życie. To wszystko wywołuje u dzieci ogromną traumę, która na pewno będzie im towarzyszyła przez wiele lat, a może nawet do końca życia.

Nasza Fundacja nigdy nie była obojętna na tragiczny los oraz cierpienie dzieci, i tak samo jest w przypadku najmłodszych obywateli Ukrainy, czy to pozostających w kraju ogarniętym działaniami wojennymi czy też będących uchodźcami przebywającymi w Polsce.

W związku z tym założyliśmy w Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej specjalne konto pod nazwą “Pomoc dla ukraińskich dzieci”, z którego wszystkie pozyskane środki finansowe będą przeznaczone na wsparcie najmłodszych ofiar wojny. Będzie to długofalowa pomoc, bowiem skutki rosyjskiej napaści na Ukrainę będą przez wiele lat odczuwalne przez dzieci, często również osierocone. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego funduszu pomocowego.

Donacje można zrobić poprzez wpłaty i przelewy na znajdujące się Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej konto o numerze: 1467381 (ABA/Routing Number: 226082022).

Można również przesłać czek wystawiony na Children’s Smile Foundation z dopiskiem (w memo) – “Pomoc dla ukraińskich dzieci” lub “Help for Ukrainian Children”. Czeki należy wysłać na adres:

Children’s Smile Foundation
6043 Maspeth Avenue
Maspeth, NY 11378

 

Wpłaty są również przyjmowane poprzez PayPal.
Bezpośredni link: https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=5DAZ87Y3BMKAN