Wspomóż statutową działalność Centrum Polsko-Słowiańskiego

“Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego”

Szanowny Podatniku,

Tradycją jest, że pod koniec roku podatkowego, Amerykanie przekazują donacje na organizacje non-profit, takie jak Centrum Polsko Słowiańskie, które posiada status 501©3. Donacje te można odliczyć od podatku.

Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego (CPS), mającego swoją siedziby przy 176 Java Street na Greenpoincie.

W 2022 r. CPS obchodzić będzie 50-lecie istnienia i od pól wieku wspiera środowisko polonijne i słowiańskie oferując programy socjalne, prawne i kulturalne, a także prowadząc Centra Seniora Krakus na Greenpoincie oraz Jana Pawła II na Manhattanie. Centrum bierze czynny udział w życiu Polonii, współpracując z szeregiem polonijnych organizacji. W CPS mają też miejsce liczne wydarzenia dla dzieci, młodzieży i starszych.

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków CPS oraz skorzystanie z oferty programowej naszej organizacji. Więcej informacii na temat działalności oraz wydarzeń CPS znajdą Państwo na stronie: www.polishslaviccenter.org

Z poważaniem
Marian Żak
Prezes